Školení a přednášková činnost

Máme zkušenosti se zajišťováním školení například pro Českou advokátní komoru, Hospodářskou komoru, auditorskou a poradenskou společnost BDO CA, jakož i pro celou řadu významných obchodních společností, a s přednáškovou činností na vysokých školách.

Zajišťujeme též komplexní proškolení jednatelů společností s ručením omezeným uzpůsobené na míru, během kterého Vás provedeme právy a povinnostmi jednatelů, jakož i související odpovědností vyplývající z právní úpravy výkonu této funkce. 

Jsme hrdnými partnery projektu EVOLVE! Summit 2018, největší konference v oblasti recruitmentu a sourcingu v regionu CEE. Na tomto summitu můžete s našimi specialisty konzultovat aktuální problematiku týkající se GDPR, recruitmentu a pracovního práva. 

Máte-li zájem o vytvoření školení na míru přesně podle Vašich požadavků, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím přiloženého formuláře.

30 let na trhu

Advokátní kancelář Muzikář & Partners působí na trhu právních služeb již 30 let.

více »

GDPR

Právní poradenství v návaznosti na Obecné nařízení o ochraně osobních údajů.

více »

Koronavirus, nouzový stav a právo

Informací je všude plno, ale my s nimi umíme pracovat. Poskytujeme právní poradenství k dopadům epidemie COVID-19 a krizových opatření na právní vztahy.

více »

Školení a přednášková činnost

Nabízíme firemní školení k vybrané právní problematice dle požadavků klienta.

více »

Podporujeme

Naše advokátní kancelář dlouhodobě podporuje společensky přínosné aktivity.

více »


| |