Advokátní kancelář Muzikář & Partners

Advokátní kancelář Muzikář & Partners patří mezi nejvýznamnější advokátní kanceláře v Brně, poskytující komplexní rozsah právních služeb.

Počátek činnosti advokátní kanceláře spadá do roku 1990, od kdy JUDr. Vladimír Muzikář vykonává advokacii jako advokát. Po celou dobu existence advokátní kanceláře je naší prioritou vysoká kvalita a efektivnost poskytovaných právních služeb a osobní přístup ke klientům.

Naši klientelu tvoří významné obchodní společnosti, jednotliví podnikatelé i klienti mimo obchodní oblast. Právní služby poskytujeme klientům naší kanceláře podle jejich požadavků tak, aby co nejlépe vyhovovaly jejich konkrétním potřebám. Uvědomujeme si, že pro právní řešení praktických případů našich klientů mnohdy nepostačuje vnímání pouze právní stránky případu, jsme schopni porozumět praktickému, obchodnímu i lidskému rozměru případu a jeho ostatním souvislostem.

Právní služby poskytujeme zejména v oblastech obchodního práva a práva obchodních společností, práva občanského, pracovního, správního, trestního, směnečného, insolvenčního a konkurzního práva. Dále poskytujeme právní služby obcím, zabýváme se právem Evropské unie, ústavním a rodinným právem. V naší advokátní kanceláři řešíme jak standardní právní případy, tak právní případy nestandardní a velmi komplikované. Máme rovněž zkušenosti s řešením investičních projektů v zahraničí ve spolupráci s tamními advokátními kancelářemi. Diskrétnost při poskytování právních služeb je pro nás samozřejmostí.

Právní služby nabízíme rovněž v angličtině a němčině.

Zázemí advokátní kanceláře vytváří tým profesionálů z řad advokátů, advokátních koncipientů, managerů a ostatních zaměstnanců kanceláře. Poskytování právních služeb je založeno na interní specializaci advokátů a dalších právníků advokátní kanceláře a jejich vzájemné spolupráci a zastupitelnosti. Tento přístup nám umožňuje garantovat také rychlost a kontinuitu poskytování právních služeb.

Dlouhodobé zkušenosti, vysoká kvalita právních služeb, ochota a vstřícnost ke klientům, jakož i příjemné zázemí naší kanceláře jsou důvodem, proč nás vyhledávají klienti nejen z Brna a celé České republiky, ale i ze zahraničí. V případě Vašeho zájmu Vám rádi poskytneme reference, na jejichž základě se sami můžete přesvědčit o kvalitě našich služeb.

Vzrůstající zájem klientů nás vede k neustálému rozšiřování našeho týmu i kancelářských prostor. Advokátní kancelář sídlí v reprezentativních prostorách budov č. 13 a 15 na ulici Havlíčkova v Brně. V roce 2006 otevřela naše kancelář svou pobočku na Slovensku.

Rádi se budeme věnovat i Vám, v případě Vašeho zájmu nás proto neváhejte kontaktovat.

30 let na trhu

Advokátní kancelář Muzikář & Partners působí na trhu právních služeb již 30 let.

více »

GDPR

Právní poradenství v návaznosti na Obecné nařízení o ochraně osobních údajů.

více »

Koronavirus, nouzový stav a právo

Informací je všude plno, ale my s nimi umíme pracovat. Poskytujeme právní poradenství k dopadům epidemie COVID-19 a krizových opatření na právní vztahy.

více »

Školení a přednášková činnost

Nabízíme firemní školení k vybrané právní problematice dle požadavků klienta.

více »

Podporujeme

Naše advokátní kancelář dlouhodobě podporuje společensky přínosné aktivity.

více »


| |